AUTOSKLO NON-STOP – výměna a tónování autoskel

Zažijte bleskovou a cenově výhodnou výměnu čelního skla

Výměna čelního skla? Jedině u nás! Provádíme profesionální výměny autoskel z připojištění a povinného ručení zdarma. Jako dárek od nás navíc získáte roční dálniční známku. Zajistíme také tónování autoskel, čištění interiéru vozidla či opravy světlometů. Najdete nás v Praze 7.

  • Bubenská 942/8
  • Praha 7 - Holešovice
  • 170 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Vybavení:

  • Wellness

Více informací

Komplexní servis pro vaše autoskla

Naše společnost se kompletně postará o vaše autoskla. Opravíme a vyměníme autoskla u osobních vozidel, autobusů, TIR a dalších motorových vozidel. Provedeme také tónování autoskel, čištění interiéru auta či renovace světlometů. Jsme tu pro vás 24 hodin denně! Kontaktovat nás můžete kdykoli na naší non-stop lince. Nabízíme rychloservis.

Výměna čelního skla zdarma

V případě pojistné události u nás probíhá výměna čelního skla zdarma. Platit nemusíte ani za námi dodaná autoskla a jejich montáž. Zajistíme také komunikaci s pojišťovnou. Montáže a výměny čelních skel a autoskel provádíme v naší dílně v Praze 7.

Převoz vozidel do naší dílny zajišťujeme z celé Prahy. Odvoz zpět na místo určení můžete nechat na nás – opět bezplatně. Využijte také naší akce – při výměně lepeného čelního skla od nás získáte roční dálniční známku a vyčištění interiéru vozu jako dárek.

Tónování autoskel

Pomocí vysoce kvalitních autofólií provedeme tónování autoskel. Folie ani po letech netvoří bublinky a praskliny a maximálně chrání vaše vozidlo před UV zářením. Naši zkušení technici zajistí polep vašeho vozidla během 4 hodin. Výsledkem bude větší pocit soukromí v autě, až o 75 % nižší teplota v interiéru a atraktivní vzhled vašeho vozidla. Tmavá skla navíc procentuálně snižují pravděpodobnost vykradení auta. Navštivte náš servis a postarejte se s námi o svého motorového přítele!


Nabízíme také řezání skel na míru pro stroje >>> Více informací <<<

Dokumenty ke stažení

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Novinky

  • 11.11.2014

    BONUS !!! Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení dostanete jako BONUS- KOMPLETNÍ TEPOVÁNÍ VAŠEHO VOZU.

Naše služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.